TL;DR — Kiire kokkuvõte
Arvutage õõnsuste arv järgmiselt: Aastased pudelid = õõnsused × (3600 / tsükli aeg) × töötunnid × tööaja tegur5–50 ml farmaatsiaviaalide puhul on sihtmärgiks 12–16 õõnsust; 50–300 ml kosmeetikaviaalide puhul 6–12 õõnsust; 300–800 ml joogiviaalide puhul 4–8 õõnsust; 1–2 l laia suuga viaalide puhul 2–4 õõnsust; 5 l suureformaadiliste viaalide puhul 1–2 õõnsust. Suurem õõnsuste arv vähendab pudeli maksumust, kuid suurendab vormi kapitali (30–50%) ja vahetusaega (40–60%). Mitme tootekoodiga portfellide puhul valige õõnsuste arv, mis vastab teie suurima mahuga tootekoodile, ja aktsepteerige väiksemate partiide puhul madalamat efektiivsust, mitte suurimate partiide puhul alasuurust.
Selles juhendis
- Miks on õõnsuste arv kõige raskem otsus
- Põhivõimsuse valem
- Kolm reaalse stsenaariumi arvutust
- Õõnsuste arv pudeli mahu järgi
- Igavese võimsusega platvormide sobitamine
- Suurema hambaaukude arvu varjatud kulud
- Mitme SKU paindlikkusstrateegia
- Korea skaleerimismustrid: 1 kuni 10 masinat
- Korduma kippuvad küsimused
- Kokkuvõte
1. Miks on õõnsuste arvu määramine kõige raskem otsus
After you choose the machine platform and bottle design, cavity count becomes the final critical decision before purchase order. Unlike most ISBM procurement decisions where buyers default to vendor recommendations, cavity count requires the producer’s own input because it depends on production volume assumptions only the buyer can forecast accurately.
Asümmeetriline risk muudab selle otsuse ebamugavaks. Liiga väike õõnsuste arv piirab tootmisvõimsust jäädavalt ja seda ei saa moderniseerida ilma teist masinat või uut vormi ostmata. Liiga suur õõnsuste arv suurendab vormi kapitalikulusid 30-50% võrra ja tekitab üleminekuhõõrdumist, mis kahjustab mitme SKU-ga tootmise efektiivsust. Kumbki viga ei ole odavalt parandatav.
Korea tootjad jõuavad pudelite õõnsuste arvu arutamiseni tavaliselt pärast kuue nädala pikkust pudelite disainimist ja masinate hindamist. Selleks ajaks on prognoosimisdistsipliin sageli kadunud, sest kõik eeldavad, et numbrid on juba paigas. Just siis tekivad kõige kallimad valikuvead. Allolev raamistik teisendab õõnsuste arvu intuitsioonist mõõdetud arvutuseks.
2. Põhivõimsuse valem
Aastase pudelikaevude arvu arvutamiseks kasutatakse nelja sisendit: pudelikaevude arv, tsükliaeg, töötunnid ja tööaja tegur. Väljundina saadakse pudelite aastane mahutavus. Vajaliku pudelikaevude arvu määramiseks liikuge oma sihtmahust tagasi.
PÕHIVALEM
Aastane pudelite arv = õõnsused × (3600 ÷ tsükliaeg) × töötunnid × tööaja tegur
Tsükliaeg sekundites. Töötunde aastas. Käidetegur 0,90–0,98.
Sisendväärtused
| Sisendparameeter | Tüüpiline Korea vahemik | Märkused |
|---|---|---|
| Tsükli aeg (50–300 ml pudel) | 9–12 sekundit | Sõltub seina paksusest + vaigust |
| Tsükli aeg (500–1000 ml) | 11–14 sekundit | Pikem jahutus suurema pudeli jaoks |
| Tsükli aeg (1-2L) | 14–18 sekundit | Raske sein + termiline mass |
| Tsükli aeg (5 l gallonit) | 25–35 sekundit | Suur termiline mass, tugev kinnitus |
| Ühes vahetuses (8 tundi) | 2000 tundi aastas | 250 päeva × 8 tundi |
| Kahes vahetuses (16 tundi) | 4000 tundi aastas | 250 päeva × 16 tundi |
| Kolmes vahetuses / 24/7 | 6000–7500 tundi aastas | Sõltub pühade/hoolduskalendrist |
| Tööaja tegur (Korea tasand) | 0.95-0.98 | Sisaldab ümberistumist, hooldust ja lühikesi peatusi |
Esimese aasta arvutuste puhul kasutage konservatiivseid tööaja eeldusi. Korea tootjad, kes käitavad küpseid tootmisliine täisservoplatvormidel, saavutavad tavaliselt tööaja 0,97–0,98. Uute paigaldiste tööaeg kasutuselevõtu ajal on tavaliselt 0,90–0,93, kuni operaatori kogemus ja parameetrite optimeerimine stabiliseeruvad. Hanke arvutustes alahinnake võimsust, mitte üle.
3. Kolm reaalse stsenaariumi arvutust
Järgmised kolm stsenaariumi demonstreerivad õõnsuste arvu arvutamist tavaliste Korea tootmisprofiilide jaoks. Iga stsenaarium rakendab sama põhivalemit, et näidata, kuidas sisendid mõjutavad õõnsuste otsust.
Stsenaarium A: 1 miljon pudelit aastas, üks vahetus
TÕUSEV K-ILUKAUBAMÄRK
Sisendid: 100 ml PETG kosmeetikapudel, 11-sekundiline tsükkel, üks 8-tunnine vahetus, 0,95 tööaja tegur, 1 miljoni pudeli aastane eesmärk
Arvutus: 1 000 000 = õõnsused × (3600 ÷ 11) × 2000 × 0,95
Lahendamine: Õõnsused = 1 000 000 ÷ (327 × 2000 × 0,95) = 1,6
Soovitus: Kahe õõnsusega vorm kompaktsel neljapositsioonilisel platvormil. Pakub 25% mahutavust nõudluse kasvuks. HGY50-V3-EV täppisplatvorm või HGY150-V4 4-jaamaline vastab sellele skaalale.
Stsenaarium B: 5 miljonit pudelit aastas, kaks vahetust
KESKMISE SUURUSEGA LEPINGUTÄITE
Sisendid: 250 ml PET-kosmeetikapudel, 10-sekundiline tsükkel, kahes vahetuses töötamine (4000 tundi aastas), tööaja tegur 0,96, 5 miljonit aastat
Arvutus: 5 000 000 = õõnsused × (3600 ÷ 10) × 4000 × 0,96
Lahendamine: Õõnsused = 5 000 000 ÷ (360 × 4000 × 0,96) = 3,6
Soovitus: 4-õõnsusega vorm pakub sobivat mahutavust ja piiratud kõrgusruumi. 6-õõnsusega vorm pakub 40% kõrgusruumi kasvuks ja seisakuaja absorbeerimiseks. AOKI 250 vormi ühilduvuse säilitamiseks valige HGY200-V4-B platvorm.
Stsenaarium C: 20 miljonit pudelit aastas, kolm vahetust
SUUR JOOGITOOTJA
Sisendid: 500 ml PET-veepudel, 9,5-sekundiline tsükkel, 24-tunnine kolmevahetuseline töö (7000 tundi aastas), tööaja tegur 0,97, 20 miljoni aasta eesmärk
Arvutus: 20 000 000 = õõnsused × (3600 ÷ 9,5) × 7000 × 0,97
Lahendamine: Õõnsused = 20 000 000 ÷ (379 × 7000 × 0,97) = 7,8
Soovitus: 8-õõnsusega vorm peal HGY200-V4 4-jaama platvormPuhvermahu ja kahe rea efektiivsuse puhul arvestage ... HGY250-V4-B kaherealine suurema läbilaskevõime saavutamiseks sarnase jalajäljega.
4. Õõnsuste arv pudeli mahu järgi
Pudeli maht seab maksimaalsele õõnsuste arvule füüsikalisi piiranguid. Kinnitusjõud, sissepritsevõimsus ja vormi jalajälg piiravad kõik õõnsuste arvu, mis antud masinaplatvormile mahuvad. Järgmises tabelis on näidatud tüüpilised õõnsuste arvu vahemikud pudelimahu perekonna järgi.
| Pudeli maht | Tüüpiline õõnsuse vahemik | Taotlus |
|---|---|---|
| 5–50 ml | 12-16 õõnsust | Farmaatsiaviaalid, seerumipudelid |
| 50–150 ml | 8-12 õõnsust | Väike kosmeetika, farmaatsia |
| 150–300 ml | 6-12 õõnsust | K-ilu standard, farmaatsiasiirup |
| 300–500 ml | 4-8 õõnsust | Jookide kaup, kehakreem |
| 500–1000 ml | 4-8 õõnsust | Joogid, kodukeemia |
| 1–1,5 liitrit | 2-6 õõnsust | Suured joogipurgid, laia suuga |
| 1,5–2 liitrit | 2-4 õõnsust | Suured joogi- ja toidupurgid |
| 2–4 liitrit | 1-2 õõnsust | Lahtised toiduained, suur konteiner |
| 5–6 liitrit | 1-2 õõnsust | 5L veegallonit, B2B külalislahkus |
Need vahemikud kajastavad praktilisi tootmiskonfiguratsioone. Teoreetiline maksimaalne õõnsuste arv võib ületada näidatud vahemikke, kuid praktilist õõnsuste arvu piiravad kolm tegurit: tooriku kaal, mis mõjutab sissepritse kinnitusjõu nõudeid, pudeli korpuse mõõtmed, mis mõjutavad puhumisvormi jalajälge, ja jahutusvõimsus, mis mõjutab tsükliaja järjepidevust kõigis õõnsustes.
5. Igavese võimsusega platvormide sobitamine
Platvormi valik ja õõnsuste arv peavad ühtima. Järgnev maatriks määrab kindlaks iga Ever-Poweri platvormi poolt toetatava maksimaalse õõnsuste arvu ja tüüpilise optimaalse keskpunkti tootmise efektiivsuse jaoks.
| Platvorm | Maksimaalne õõnsuste arv | Pudeli maht |
|---|---|---|
| HGY50-V3-EV | Kuni 16 | 5–50 ml farmaatsiaviaalid |
| HGY150-V4 | Kuni 12 | 50–300 ml kosmeetika-, farmaatsiatooteid |
| HGY150-V4-EV | Kuni 12 | Premium PETG, K-ilu |
| HGY200-V4 | Kuni 8 | 300–800 ml jooki |
| HGY200-V4-B | Kuni 8 | AOKI 250 formaat, 250 ml |
| HGY250-V4 | Kuni 6 | 500 ml – 1,5 l laia suuga |
| HGY250-V4-B | Kuni 12 (kahe reaga) | Suure läbilaskevõimega 1-2L |
| HGY650-V4 | Kuni 2 | 5L veegallon, suurformaat |
| EP-HGYS280-V6 | Kuni 8 (6-jaama) | Kompleksne asümmeetriline preemia |
Kaherealine HGY250-V4-B väärib eraldi märkimist. Selle arhitektuur pakub kuni 12 õõnsust sarnase jalajäljega kui tavalised 6-õõnsusega üherealised platvormid, kahekordistades tõhusalt läbilaskevõime tihedust 1-2-liitriste pudelite rakenduste puhul, ilma et oleks vaja täiendavat põrandapinda või teist masinat.
6. Suurema hambaaukude arvu varjatud kulud
Suurem õõnsuste arv vähendab mastaabisäästu kaudu pudeli tootmiskulusid, kuid toob kaasa varjatud kulusid, mida hankeprotsessis sageli alahinnatakse. Korea tootjad peaksid neid kulusid õõnsuste valiku tegemisel arvesse võtma.
Vormikapitali kulude skaleerimine
Vormi kapitalikulud ei ole lineaarselt seotud õõnsuste arvuga. Iga täiendav õõnsus lisab jagatud infrastruktuuri (alusplaadid, kuumkanali kollektor, jahutusahelad) tõttu ühe õõnsuse maksumusele ligikaudu 40–601 TP3 tonni. Tüüpiline 250 ml kosmeetikapudelivormide hinnakujundus Korea turul:
- ▸2-õõnsusega vorm: 40–60 miljonit KRW
- ▸4-õõnsusega vorm: 80–120 miljonit KRW
- ▸6-õõnsusega vorm: 120–180 miljonit KRW
- ▸8-õõnsusega vorm: 180–260 miljonit KRW
- ▸12-õõnsusega vorm: 280–400 miljonit KRW
Need arvud kehtivad eritellimusel valmistatud vormide kohta. ASB-12M-ga ühilduvate vormide, näiteks 150ml ISBM mould assembly 1×12 cavityStandardiseeritud disainilahendused saavutavad 15-25% madalama hinna kui samaväärsed kohandatud vormid.
Ümberlülitusaja skaleerimine
Vormivahetuse ajaskaalad põhinevad õõnsuste arvul, sest rohkem õõnsusi tähendab rohkem üksikuid komponente, mis vajavad täpset joondamist. Tüüpilised Korea tootmisliini vahetusajad:
- ▸2-õõnsusele ümberlülitumine: 1,5–2,5 tundi
- ▸4-õõnsusele ümberlülitumine: 2-3 tundi
- ▸8-õõnsusele ümberlülitumine: 3-4 tundi
- ▸12 õõnsusega ahju ümberlülitus: 4–6 tundi
Tootjate puhul, kes vahetavad tooteühikut 3–5 nädalas, kulub 12 õõnsusega vormi puhul vahetuseks 18–30 tundi nädalas, võrreldes 4 õõnsusega vormi 8–12 tunniga. See ajakulu on oluline mitme tooteühikuga lepinguliste täiteainete jaoks, kes teenindavad Korea ilubrändide portfelle.
Tolerantsi pingutamise nõuded
Suurem õõnsuste arv nõuab rangemaid mõõtmete tolerantse, et tagada ühtlane pudelite tootmine kõigis õõnsustes samaaegselt. Nelja õõnsusega vorm talub õõnsuste vahel ±0,05 mm kõikumist. 12 õõnsusega vorm peab taluma ±0,02 mm, vastasel juhul on pudelitevaheline varieeruvus valmistootes nähtav. See täpsus suurendab vormi tootmiskulusid ja nõuab rangemat tootmisparameetrite kontrolli.
7. Mitme SKU paindlikkusstrateegia
Korea alltöövõtjad ja brändiportfelli tootjad seisavad silmitsi paindlikkuse küsimusega, mida kaubatootjad väldivad. Kui üks masin teenindab 8–15 SKU-d, ei saa õõnsuste arvu ühegi SKU jaoks optimeerida. Sellele aitavad kaasa kolm strateegiat.
STRATEEGIA A
Suurima SKU suurus
Valige õõnsuste arv, et teie suurima mahutavusega SKU-d täisvõimsusel käsitseda. Väiksemate SKU-de puhul aktsepteerige madalamat efektiivsust.
Parim: Portfell ühe domineeriva tootekoodiga ja toetab väiksemaid tiraaže. Lihtne planeerida, puudub alatootmise oht.
STRATEEGIA B
Kahe masina jagamine
Kasutage kahte erineva õõnsuste arvuga masinat. Suuremahulised SKU-d töötavad 8 õõnsusega masinal, väikesemahulised SKU-d 4 õõnsusega masinal.
Parim: 10+ SKU portfellid oluliste mahuerinevustega. Suurem kapital, aga palju parem efektiivsus.
STRATEEGIA C
Õõnsuste sulgemine
Projekteerida suurema õõnsusega vorm, mis võimaldab toorida üksikuid õõnsusi. Suurte tellimuste puhul töödelda täis 8 õõnsusega, väikeste tellimuste puhul 4 õõnsusega.
Parim: Ühe masina juurutused, mis vajavad laia tellimuste suuruse paindlikkust. Mõõdukas keerukus.
8. Korea skaleerimismustrid: 1 kuni 10 masinat
Korea pudelitootjate täheldatud kasvumustrid näitavad prognoositavat õõnsuste ja masinate arvu arengut, kui brändid laienevad idufirmast väljakujunenud ettevõtteni. Nende mustrite mõistmine aitab prognoosida, millal on vaja tootmisvõimsust laiendada.
| Tegevusetapp | Aastane maht | Tüüpiline konfiguratsioon |
|---|---|---|
| Käivitusprogramm (1.-2. aasta) | 0,5–2 M pudelit | 1 masin, 2-4 õõnsust |
| Kasv (3.–4. aasta) | 2–8 M pudelit | 1-2 masinat, 4-8 õõnsust |
| Skaala (5.–7. klass) | 8–25 miljonit pudelit | 3–5 masinat, 6–12 õõnsust |
| Asutatud (8. klass+) | 25–100+ miljonit pudelit | 5–10+ masinat, 8–16 õõnsust |
Kolm üleminekut väärivad tähelepanu. Esimene tootmisvõimsuse laiendamine (1-st 2 masinale) toimub tavaliselt 2-3 miljoni pudeli aastamahu juures, kui ühe masina tootmine ei suuda usaldusväärselt rahuldada nõudluse kasvu ja vältimatuid hooldusaknaid. Teine üleminek (2-st 3-4 masinale) toimub 8-10 miljoni pudeli aastase mahu juures, kui SKU-portfelli mitmekesistamine nõuab spetsiaalset masinate eraldamist. Kolmas üleminek (4-st 6+ masinale) toimub 20+ miljoni pudeli mahu juures, kui nii koondamine kui ka läbilaskevõime tihedus muutuvad tegevusnõueteks.
Iga üleminek võtab hanke ja kasutuselevõtu jaoks aega 6–12 kuud. Korea tootjad, kes plaanivad tootmisvõimsuse laiendamist 12–18 kuud enne prognoositud nõudlust, edestavad järjepidevalt neid, kes ootavad, kuni tootmisvõimsuse piiratus sunnib erakorralisi hankeid tegema.
9. Korduma kippuvad küsimused
K: Kas ma saan oma olemasolevale vormile hiljem õõnsusi lisada, kui nõudlus kasvab?
Ei. Õõnsuste arv on vormi konstruktsiooni poolt fikseeritud ja seda ei saa kohapeal uuendada. Kui eeldate nõudluse kasvu, valige õõnsuste arv, mille puhul on praegu prognoosist suurem vaba ruumi suurus 25-40%. Teise võimalusena võite osta teise identse masina ja vormi kombinatsiooni, kui nõudlus ületab ühe masina võimsuse. See lähenemisviis tagab ka tootmise varundamise hooldusest tingitud seisakute korral.
K: Kas peaksin ohutuse mõttes valima suurema hambaaukude arvu?
Mitte automaatselt. Suurem õõnsuste arv suurendab vormi kapitali 40-60% iga täiendava õõnsuse kohta ja pikendab vahetusaega 30-50%. Mitme SKU-ga lepinguliste täitejate puhul, kes teevad 3-5 iganädalast vahetust, võib suurem õõnsuste arv tegelikult vähendada aastast tootmisläbilaskvust, kui arvestada kaotatud vahetustunde. Valige õõnsuste arv oma konkreetse tegevusprofiili, mitte maksimaalse teoreetilise võimsuse jaoks.
K: Kuidas on kaherealine süvend võrreldes üherealise kõrge süvendiga?
Kaherealine arhitektuur (nagu HGY250-V4-B) kahekordistab efektiivselt läbilaskevõime tihedust sarnase jalajälje juures. Näiteks kaherealine 6-õõnsusega konfiguratsioon tagab samaväärse läbilaskevõime kui üherealine 12-õõnsusega konfiguratsioon, võttes samal põrandapinnal enda alla. Kompromissiks on see, et kaherealine konfiguratsioon nõuab täpset puhumisjaama tasakaalustamist ja veidi keerukamat jahutusahela disaini. Suure mahuga 1-2-liitriste pudelite rakenduste puhul on kaherealine konfiguratsioon sama õõnsuste arvu juures tavaliselt parem kui üherealine.
K: Millist õõnsuste arvu peaksin oma pilootliinil enne täismahus tootmist kasutama?
Piloottootmises kasutatakse kapitaliriski minimeerimiseks, pudeli disaini valideerimiseks, parameetrite optimeerimiseks ja turu aktsepteerimiseks tavaliselt 2–4 õõnsusega konfiguratsioone. Kui kaubandusliku mahu prognoos on kinnitatud (tavaliselt 6–12 kuud piloottootmise algusest), skaleeritakse tootmisõõnsuste arv täielikult teise vormiga, mis on loodud valideeritud spetsifikatsioonide jaoks. Korea K-ilubrändide turuletoomised järgivad tavaliselt seda 2-õõnsusega piloottootmise ja 8-õõnsusega tootmismahu tekki.
K: Kas õõnsuste arv mõjutab pudelite kvaliteedi ühtlust?
Suurem õõnsuste arv suurendab pudelitevahelise varieeruvuse riski, kui vormi tootmistolerantsid ei ole ranged. Iga õõnsus on sõltumatu ja peab tootma identset väljundit. Nelja õõnsuse korral on õõnsustevahelise ühtluse haldamine lihtne. 12+ õõnsuse korral on oluline täppisvormi tootmine tolerantsiga ±0,02 mm ja tasakaalustatud kuumjooksuvool. Kvaliteetsete K-ilutoodete ja farmaatsiarakenduste puhul nõuab suurem õõnsuste arv täiendavaid investeeringuid kvaliteedikontrolli.
10. Kokkuvõte
Õõnsuste arvu valik on ISBM-i hankes kõige alahinnatum otsus. Enamik ostjaid veedab nädalaid masinaplatvormide ja pudelite disaini hindamisega ning seejärel valib hanke viimasel nädalal müüja soovituse õõnsuste arvu kohta. See lähenemisviis põhjustab kulukaid valikuvigu, mis kuhjuvad 7-aastase tegevusperioodi jooksul.
Struktureeritud lähenemine on lihtne: arvutage vajalik õõnsuste arv aastasest mahueesmärgist, kasutades põhivalemit, kontrollige arvutust pudeli mahu õõnsuste vahemiku piirangute suhtes, hinnake varjatud kulusid (vormi kapital, üleminekuaeg, tolerantsinõuded) ja rakendage vajadusel mitme tooteühiku paindlikkusstrateegiat. See distsipliin teisendab õõnsuste arvu intuitiivsest arvutusest põhjendatud arvutuseks.
For Korean producers evaluating cavity count for new capacity or capacity expansion, Ever-Power’s 12-platform catalog and Kohandatud üheastmeline ISBM-vormiteenus toetatud õõnsuste arv on 1 kuni 16, olenevalt pudeli spetsifikatsioonist. Meie Korea insenerimeeskond pakub õõnsuste arvutusi ja platvormi sobitamist osana standardsest ostueelsest konsultatsioonist.
Kas vajate oma rakenduse jaoks õõnsuste arvu arvutamist?
Jaga oma pudeli spetsifikatsiooni, aastast sihtmahtu, töögraafikut ja tooteartiklite portfelli. Meie Korea insenerimeeskond saadab sulle õõnsuste arvu soovituse koos platvormide sobitamise, vormi kapitali hinnangu ja tundlikkusanalüüsiga 48 tunni jooksul.
Sirvi rohkem ressursse
Toimetaja: Cxm