TL;DR — Korte samenvatting
Referentiewaarden voor afvalpercentages in de Koreaanse industrie: wereldklasse 0,3-0,81 TP3T, competitief niveau 0,8-1,51 TP3T, gemiddeld 1,5-2,51 TP3T, ondergemiddeld 2,51 TP3T+. De totale afvalkosten bedragen 3-5 keer de materiaalkosten, na aftrek van arbeidskosten, energiekosten en verliezen in de verdere verwerking. Verminder afval met behulp van een 5-stappenplan: Meten (basislijn vaststellen), Analyseren (4 hoofdoorzaken identificeren), Oplossen (parametercorrecties toepassen), Monitoren (SPC-implementatie), Onderhouden (training van operators). Volledig servogestuurde platforms zoals de HGY150-V4-EV hebben doorgaans 0,5-1,0 procentpunt minder afval dan hydraulische equivalenten. Geautomatiseerde visuele inspectie reduceert het aantal defecten tot <0,11 TP3T. Verwachte reductie: 40-601 TP3T binnen 90 dagen op volwassen productielijnen.
Binnen dit kader
- Waarom het schrootpercentage de grootste verborgen kostenpost is.
- Koreaanse industriebenchmarks
- Werkelijke kosten van schroot: 3-5 keer de materiaalkosten alleen.
- Vier categorieën van hoofdoorzaken
- Het 5-stappenplan voor reductie
- Drie Koreaanse casestudies
- Impact van platformselectie
- Kwaliteitscontroletechnologie
- Implementatieplan voor 90 dagen
- Veelgestelde vragen
- Conclusie
1. Waarom het schrootpercentage de grootste verborgen kostenpost is
Koreaanse ISBM-producenten onderschatten stelselmatig de impact van het afvalpercentage op de winstgevendheid. Een productielijn met een afvalpercentage van 2,51 TP3T lijkt slechts 2,51 TP3T aan grondstofkosten te verliezen. De werkelijke impact is echter 5 tot 101 TP3T winstmarge, omdat elke afgekeurde fles arbeidskosten, energiekosten, afschrijvingskosten en kosten voor de verdere verwerking met zich meebrengt die de 97,51 TP3T aan succesvolle flessen moeten opvangen.
De economische voordelen worden duidelijk bij grotere schaal. Een productielijn voor waterflessen van 500 ml die jaarlijks 10 miljoen flessen produceert tegen 180 KRW per fles, vertegenwoordigt een waarde van 1,8 miljard KRW aan eindproducten. Door het afvalpercentage te verlagen van 2,51 TP3T naar 0,81 TP3T (wat haalbaar is binnen het onderstaande kader) wordt jaarlijks ongeveer 306 miljoen KRW bespaard. Voor een productielijn met een capaciteit van 50 miljoen flessen bedraagt de jaarlijkse besparing meer dan 1,5 miljard KRW. Deze cijfers zijn niet theoretisch; ze vertegenwoordigen gedocumenteerde resultaten van Koreaanse producenten die systematische programma's voor afvalreductie hebben geïmplementeerd.
Het verminderen van afval levert ook drie indirecte voordelen op die zelden in materiaalkostenberekeningen worden meegenomen. De productiecapaciteit neemt toe omdat afgekeurde flessen cyclustijd in beslag nemen die nu wordt gebruikt voor verkoopbare producten. Het aantal afgekeurde flessen door klanten neemt af omdat betere procesbeheersing betekent dat er minder flessen van mindere kwaliteit de inspectie doorstaan. Het moreel van de operators verbetert omdat een constante kwaliteit het oplossen van problemen op ploegniveau vermindert. De totale waarde van een duurzame vermindering van afval is doorgaans 2 tot 3 keer zo hoog als de directe materiaalbesparing.
2. Koreaanse industriebenchmarks
Voordat producenten overgaan tot reductie, moeten ze weten hoe hun productielijn zich verhoudt tot de Koreaanse industrienormen. De volgende categorieën weerspiegelen de waargenomen afvalpercentages bij Koreaanse producenten in 2025-2026.
| Prestatieniveau | Schrootwaardebereik | Typisch profiel |
|---|---|---|
| Wereldklasse | 0.3-0.8% | Volledige servo, volwassen parameters, hoogwaardige toepassingen |
| Competitieve categorie | 0.8-1.5% | Koreaanse middelgrote producenten, gedisciplineerde SPC |
| Industriegemiddelde | 1.5-2.5% | Standaard hydraulische platforms, reactieve kwaliteitscontrole |
| Onder gemiddeld | 2.5%+ | Verouderde apparatuur, inconsistente procesdiscipline |
Koreaanse producenten van K-beauty en farmaceutische producten lopen steevast voorop in de sector met afvalpercentages van 0,3-0,81 TP3T, omdat de hoge prijzen voor applicaties investeringen in complete serviceplatforms en strikte procesdiscipline mogelijk maken. Producenten van dranken hebben doorgaans een afvalpercentage van 1,0-1,81 TP3T vanwege de prijsdruk die investeringen in apparatuur beperkt. Contractafvullers met een gemengd productportfolio hebben een gemiddeld afvalpercentage van 1,5-2,51 TP3T omdat frequente productwisselingen procesvariatie introduceren.
Als uw lijnwaarde boven de 1,5% ligt, leidt systematische toepassing van het raamwerk in deze handleiding doorgaans tot een reductie van 40-60% binnen 90 dagen. Als uw lijnwaarde boven de 2,5% ligt, is het reductiepotentieel vaak groter dan 60%, omdat meerdere parametercategorieën tegelijkertijd buiten controle zijn.
3. Werkelijke kosten van schroot: 3-5 keer de materiaalkosten alleen
De meeste producenten berekenen de afvalkosten alleen als de kosten van de grondstoffen. Dit onderschat de werkelijke impact aanzienlijk. Een goed afvalkostenmodel omvat vijf kostencomponenten, die elk een belangrijke bijdrage leveren aan de totale impact.
| Kostencomponent | % aan totale schrootkosten | Typische Koreaanse waarde |
|---|---|---|
| Grondstofkosten | 25-35% | 10-15 KRW per fles van 500 ml |
| Geabsorbeerde arbeidskosten | 15-20% | 5-9 KRW per fles |
| Energieverbruik | 10-15% | 4-6 KRW per fles |
| Afschrijving van machines | 10-15% | 4-6 KRW per fles |
| Impact stroomafwaarts | 20-30% | Herwerk, klantkrediet, verstoring van de planning |
| Totale schrootkosten | 100% | 40-50 KRW per fles (3-4x materiaal) |
De impact verderop in het productieproces wordt het meest onderschat. Een afgekeurde fles die tijdens de eindinspectie wordt ontdekt, kost de volledige productiecapaciteit. Een afgekeurde fles die aan de klant wordt geleverd, leidt tot creditering, herstelwerkzaamheden bij de klant en reputatieschade voor het merk. Door de klant geconstateerde defecten kosten doorgaans 3 tot 5 keer zoveel als interne afkeuring, omdat de klant de verstoring van zijn vullijn voor zijn rekening neemt.
Voor een productielijn van 10 miljoen flessen met een afvalpercentage van 2,51 TP3T (flessen per drie ton), bedragen de jaarlijkse totale kosten 250.000 afgekeurde flessen × ~45 KRW gemiddelde totale kosten = 11,25 miljoen KRW direct zichtbaar, plus indirecte kosten die doorgaans twee keer zo hoog zijn, waardoor de totale impact oploopt tot 22-30 miljoen KRW of meer per jaar. Een systematische reductie naar 0,81 TP3T bespaart het grootste deel hiervan.
4. Vier categorieën van hoofdoorzaken
Afvalvermindering begint met een systematische diagnose. Elk defect is terug te voeren op een van de vier hoofdoorzaakcategorieën. De eerste stap in elk programma voor afvalvermindering is het meten van het percentage afval dat uit elke categorie komt, en vervolgens de grootste boosdoener als eerste aan te pakken.
| Hoofdoorzaakcategorie | Typische % aan totale schroot | Gedekte defecten |
|---|---|---|
| Voer de temperatuurregeling vooraf uit. | 35-45% | Parelmoerglans, waas, wanddikte, bovenlader |
| Vochtgehalte en kwaliteit van het materiaal | 15-25% | Waas, gele tint, gaatjes, lekkage |
| Koeling en conditie van de mal | 15-25% | Rockerbodem, ovaliteit, basiskristallisatie |
| Injectie- en hotrunner-parameters | 15-20% | Poortmarkeringen, halsvervorming, spanningsscheuren |
Voor de meeste Koreaanse producenten is de temperatuurregeling van de voorvormen de belangrijkste oorzaak van de meeste afgekeurde producten, omdat dit de meest voorkomende defecten veroorzaakt (parelmoerglans, waas, variaties in wanddikte). Door deze categorie als eerste aan te pakken, wordt de totale hoeveelheid afgekeurde producten doorgaans met 15 tot 25 procentpunten verminderd.
Voor gedetailleerde diagnoseprotocollen en correctieparameters per defect, zie 15 veelvoorkomende defecten aan ISBM-flessen en hoe je ze kunt verhelpenDeze aanvullende handleiding geeft de specifieke parameterinstellingen voor elke defectcategorie weer.
5. Het reductiekader in 5 stappen
Koreaanse producenten die een afvalreductie van 40-601 TP3T realiseren, volgen een gedisciplineerde methodologie in vijf stappen. Elke stap bouwt voort op de vorige. Het overslaan van stappen leidt tot tijdelijke verbetering die binnen enkele weken weer teniet wordt gedaan.
Fase 1: METEN (Dagen 1-14)
Objectief: Stel een betrouwbare basislijn vast voor afval en de verdeling van defecten.
Acties: Verzamel gedurende 14 dagen afvalgegevens per defecttype. Fotografeer elke defectcategorie en stel een visuele referentiebibliotheek samen. Stel een basislijn voor het afvalpercentage en een Pareto-diagram voor defecten op. Identificeer de 3 meest voorkomende defecten op basis van volume. Documenteer de huidige parameterinstellingen ter vergelijking.
Fase 2: ANALYSEREN (Dagen 15-21)
Objectief: Koppel de meest voorkomende defecten aan de categorieën van de onderliggende oorzaken.
Acties: Pas het raamwerk voor oorzaakanalyse met 4 categorieën toe op elk van de belangrijkste defecten. Identificeer welke parameters buiten de specificaties vallen. Bereken de verwachte impact van het corrigeren van elke categorie. Stel een prioriteitsplan op voor correcties, waarbij de categorie met de grootste impact als eerste wordt aangepakt.
Fase 3: REPARATIE (Dagen 22-45)
Objectief: Pas parametercorrecties toe en controleer de afvalreductie.
Acties: Voer specifieke parametercorrecties per categorie door. Voer na elke correctie een verificatiedienst van 8 uur uit. Documenteer welke correcties meetbare verbetering hebben opgeleverd. Draai correcties terug die geen verbetering hebben gebracht. Streef naar een afvalreductie van 20-30% aan het einde van fase 3.
Fase 4: MONITORING (Dagen 46-75)
Objectief: Implementeer statistische procescontrole (SPC) om regressie te voorkomen.
Acties: Stel SPC-grafieken op voor 4-6 belangrijke parameters (voorvormtemperatuur, matrijskoeltemperatuur, cyclustijd, gewicht). Monitor deze per uur of per ploeg, afhankelijk van de werkzaamheden. Stel alarmdrempels in op 2-sigma en interventiedrempels op 3-sigma. Automatiseer de gegevensverzameling waar mogelijk. Streef naar een extra afvalreductie van 15-201 TP3T.
Fase 5: Volhouden (dagen 76-90)
Objectief: Veranker de behaalde resultaten door middel van training en documentatie voor de operators.
Acties: Documenteer geoptimaliseerde parameterinstellingen als nieuwe basislijn. Train alle operators in SPC-monitoring en responsprotocollen. Stel een visuele defectenbibliotheek samen voor gebruik op de werkvloer. Voer maandelijks parameteraudits uit om afwijkingen te voorkomen. Publiceer maandelijks dashboards met afvalpercentages voor alle belanghebbenden.
6. Drie Koreaanse casestudies
CASUS A: GYEONGGI K-BEAUTY PRODUCENT
Van 2,2% naar 0,7% schrootpercentage in 75 dagen
Basislijn: 250 ml PETG-cosmeticapot, 2,2% afvalpercentage, voornamelijk veroorzaakt door parelmoerglans (45%) en variatie in wanddikte (30%).
Acties: Herkalibratie van het conditioneringsprofiel van de voorvorm (+3 °C in de basiszone), verificatie van de uitlijning van de strekstang (vermindering van de afwijking van 0,35 mm naar 0,12 mm), introductie van SPC-monitoring op 4 parameters per shift.
Resultaat: Een afvalpercentage van 0,7% werd bereikt op dag 75 en bleef gedurende de zes maanden durende vervolgmeting gehandhaafd. Dit levert een jaarlijkse besparing op van circa 420 miljoen KRW bij een productie van 20 miljoen flessen.
CASUS B: BUSAN DRANKPRODUCENT
Van 3,1% naar 1,3% in 90 dagen.
Basislijn: 500 ml PET-waterfles met 30% rPET-gehalte voor K-EPR-conformiteit, 3,1% afvalpercentage voornamelijk door troebelheid (40%) en gele verkleuring (25%).
Acties: De droogtemperatuur voor rPET-mengselmateriaal is verhoogd van 165 °C naar 172 °C, de temperatuur van de droogcilinder is met 5 °C verlaagd om thermische degradatie te voorkomen, het smeltfilter is geüpgraded naar een filter met maaswijdte 80 om verontreiniging te elimineren, en de temperatuur van de hotrunner-sproeier is met 8 °C verlaagd.
Resultaat: Op dag 90 werd een afvalpercentage van 1,31 TP3T bereikt. Een upgrade naar een volledig servogestuurd platform wordt aanbevolen om het afvalpercentage in fase 2 verder te verlagen tot <1,01 TP3T.
GEVAL C: DAEGU CONTRACTVULLER
Van 2,6% naar 1,1% schrootpercentage in 60 dagen
Basislijn: Cosmeticaportfolio met 18 SKU's (100-500 ml), afvalpercentage van 2,61 TP3T, voornamelijk veroorzaakt door defecten tijdens omschakeling (501 TP3T) en dimensionale afwijkingen (251 TP3T).
Acties: Gestandaardiseerd omschakelingsprotocol dat de piek in defecten in het eerste uur vermindert, basisparameterbibliotheek per SKU, training van operators in de procedure voor het resetten van parameters. Platformwijziging naar HGY150-V4-EV full-servo voor fase 2 zorgde voor verdere consistentie tussen de verschillende caviteiten.
Resultaat: Een afvalpercentage van 1,11 TP3T werd bereikt op dag 60, uitsluitend door procesdiscipline. De platformupgrade in fase 2 zal dit naar verwachting verder verlagen tot ongeveer 0,71 TP3T.
7. Impact van platformselectie
Het machineplatform heeft een aanzienlijke invloed op het haalbare afvalpercentage. Volledig servogestuurde platforms hebben consequent een 0,5 tot 1,0 procentpunt lager afvalpercentage dan hydraulische equivalenten, omdat servoaandrijvingen een hogere parameterstabiliteit bieden gedurende de gehele productiecyclus.
| Platformtype | Typisch schrootpercentage | Belangrijkste voordeel |
|---|---|---|
| Volledige servo (HGY150-V4-EV) | 0.5-1.0% | Stabiliteit van de cyclustijd ±0,2 sec. |
| Hybride servo/hydraulisch (HGY150-V4) | 0.8-1.5% | Balans tussen precisie en kosten |
| Standaard hydrauliek | 1.5-2.5% | Lagere initiële kapitaalkosten |
| Oudere/versleten apparatuur (15 jaar en ouder) | 2.5-4.0% | Volledig afgeschreven, maar met een hoge afvalproductie. |
Voor producenten die al meer dan 15 jaar hydraulische platforms gebruiken, is de economische haalbaarheid van een upgrade naar een volledig servogestuurd systeem vaak al aantrekkelijk vanwege de vermindering van afval. Een verlaging van het afvalpercentage van 3,01 TP3T naar 1,01 TP3T op een productielijn van 20 miljoen flessen levert een jaarlijkse besparing op van ongeveer 400 miljoen KRW, waardoor de investering in het platform doorgaans binnen 18-30 maanden is terugverdiend.
Premium volwaardige servoplatformen zoals HGY150-V4-EV Deze machines zijn specifiek ontworpen voor toepassingen waarbij een afvalpercentage van 0,5-0,81 TP3T vereist is. Toepassingen zijn onder andere K-beauty duty-free, farmaceutische GMP en premium exportdrankenmerken, waar consistente kwaliteit de hogere prijs van de apparatuur rechtvaardigt.
8. Kwaliteitscontroletechnologie
Moderne kwaliteitscontroletechnologie is verder geëvolueerd dan handmatige inspectie. Drie technologiecategorieën dragen bij aan het verminderen van afval door defecten op te sporen en te voorkomen dat ze door de productielijn heen glippen.
Geautomatiseerde visuele inspectie
Vision-systemen inspecteren tot 1200 flessen per minuut met een nauwkeurigheid van meer dan 99,91 TP3T. Deze technologie verlaagt het percentage defecten tot minder dan 0,11 TP3T, vergeleken met een typische nauwkeurigheid van 2-31 TP3T bij handmatige inspectie. Koreaanse producenten die zich richten op exportmarkten of premium binnenlandse merken, schrijven steeds vaker visuele inspectie voor als basiskwaliteitscontrole, met name voor K-beauty- en farmaceutische toepassingen.
Realtime parameterbewaking
Geïntegreerde parameterbewaking volgt continu belangrijke variabelen (voorvormtemperatuur, matrijskoelingsstroom, cyclustijd, gewichtsafwijking). Wanneer parameters buiten de controlelimieten vallen, worden operators gewaarschuwd voordat er defecten ontstaan. Deze preventieve aanpak leidt doorgaans tot een reductie van 15-25% afval in vergelijking met reactieve bewaking.
Gewichtssortering
Controlewegers bij de flessenuitgang detecteren gewichtsafwijkingen buiten de specificaties. Gewichtsafwijkingen hangen vaak samen met problemen met de wanddikte die mogelijk nog niet als defect zichtbaar zijn. Sortering op basis van gewicht pakt flessen met afwijkende waarden voordat ze de klant bereiken, waardoor het risico op afkeuring verderop in het proces aanzienlijk wordt verlaagd tegen lagere kosten.
9. Implementatieplan voor 90 dagen
Het volgende stappenplan van 90 dagen bundelt het 5-stappenplan in uitvoerbare wekelijkse acties. Koreaanse producenten die dit tijdschema consequent volgen, realiseren een afvalreductie van 40-601 TP3T tegen dag 90.
| Tijdlijn | Fase | Belangrijkste acties |
|---|---|---|
| Week 1-2 | Meeteenheid | Basislijn afval, defect Pareto-analyse, parameterlogboek |
| Week 3 | Analyseren | Grondoorzaakanalyse, prioritering van correcties |
| Week 4-6 | Repareren | Correcties van categorie 1 toepassen, verifiëren en documenteren. |
| Week 7-9 | Repareren | Voer de resterende categoriecorrecties uit. |
| Week 10-11 | Monitor | Implementatie van SPC-grafieken, waarschuwingsdrempels |
| Week 12-13 | Aanhouden | Operatorstraining, documentatie, dashboards |
For each stage, budget 20-30% of operator time toward reduction activities. Plants that attempt scrap reduction as “after-hours” work typically achieve only 15-25% reduction versus 40-60% for dedicated programs. The time investment produces ROI exceeding 10:1 for most Korean producers.
10. Veelgestelde vragen
V: Kan ik afvalverwerkingspercentages van wereldklasse behalen zonder over te stappen op volledig servogestuurde apparatuur?
Het behalen van 1,0-1,51 TP3T is haalbaar op volwaardige hydraulische platforms door alleen procesdiscipline. Het behalen van minder dan 0,81 TP3T vereist doorgaans precisie in de servoaandrijving, omdat het handhaven van een cyclustijdstabiliteit van ±0,2 seconden met hydraulische aandrijving lastig is vanwege temperatuurschommelingen tijdens de dienst. Voor het bereiken van de hoogste schrootdoelstellingen (0,3-0,81 TP3T) versnelt een platformupgrade de realisatie doorgaans met 12-18 maanden in vergelijking met alleen procesverbetering.
V: Wat kost een systeem voor visuele inspectie en wanneer is de investering terugverdiend?
Standaard visuele inspectiesystemen voor Koreaanse ISBM-lijnen kosten tussen de 80 en 180 miljoen KRW, afhankelijk van de snelheid en de complexiteit van de detectie. Voor een productielijn met een capaciteit van 20 miljoen flessen, waarbij het aantal defecten wordt teruggebracht van 21 TP3T naar 0,11 TP3T, bedraagt de terugverdientijd doorgaans 12 tot 18 maanden, alleen al door de lagere kosten voor afgekeurde producten door de klant. Bij premiumtoepassingen (zoals Koreaanse cosmetica in de duty-free sector en de farmaceutische industrie) is visuele inspectie vaak gerechtvaardigd voor merkbescherming, los van de directe vermindering van afval.
V: Verhoogt het gebruik van rPET-content mijn afvalpercentage permanent?
rPET verhoogt het afvalpercentage doorgaans met 0,2-0,4 procentpunten bij een 10%-mengsel en met 0,5-1,0 procentpunten bij een 30%-mengsel in vergelijking met onbewerkt PET. Deze toename kan gedeeltelijk worden gecompenseerd door parameteroptimalisatie (droogtemperatuur, trommeltemperatuur, cyclustijd). Zodra de geoptimaliseerde parameters zijn vastgesteld, daalt de afvalpremie van rPET tot 0,2-0,3 procentpunten, zelfs bij een 30%-mengselverhouding. Zie voor gedetailleerde verwerkingsprotocollen voor rPET de documentatie. rPET-verwerking in ISBM.
V: Moet ik me eerst richten op het verminderen van afval of op het verbeteren van de doorlooptijd?
Eerst afvalreductie, dan cyclustijd. Het verkorten van de cyclustijd bij een hoog afvalpercentage leidt vaak tot meer afval, omdat kortere cycli minder ruimte laten voor parametervariatie. Zodra het afvalpercentage onder de 1,0% daalt, wordt optimalisatie van de cyclustijd haalbaar zonder kwaliteitsverlies. Koreaanse producenten die deze volgorde omdraaien, verliezen doorgaans 2-3 weken aan kwaliteitsvermindering voordat ze terugkeren naar het basisniveau.
V: Hoe lang houden de voordelen van afvalvermindering doorgaans aan zonder voortdurende aandacht?
Zonder SPC-monitoring en training van operators dalen de schrootwinsten binnen 6 maanden met 40-60%, doordat parameters verschuiven en operators terugvallen in oude gewoonten. De fasen 'Monitoren' en 'Onderhouden' van het 5-stappenplan zijn er specifiek om deze terugval te voorkomen. Koreaanse producenten met een volwassen SPC-discipline behouden de schrootwinsten voor onbepaalde tijd. Producenten die fase 4 en 5 overslaan, moeten de reductiecyclus doorgaans elke 9-12 maanden herhalen, wat kostbaar en frustrerend is.
11. Conclusie
Het verlagen van het afvalpercentage is de meest effectieve operationele verbetering die beschikbaar is voor Koreaanse ISBM-producenten. De meeste fabrieken werken met een afvalpercentage van 1,5-2,51 TP3T en kunnen dit verlagen naar 0,8-1,21 TP3T door systematische toepassing van het vijfstappenplan. Voor een typische productielijn met een capaciteit van 10-20 miljoen flessen bedragen de jaarlijkse besparingen door over te stappen op een concurrerend Koreaans afvalpercentage 300-800 miljoen KRW, wat doorgaans meer is dan elke andere individuele operationele verbeteringsmogelijkheid.
Het raamwerk is succesvol omdat het afvalreductie van een kunstvorm omzet in een discipline. De meetfase stelt een eerlijke basislijn vast. De analysefase koppelt defecten aan specifieke hoofdoorzaakcategorieën. De herstelfase voert gerichte parametercorrecties uit. De monitoringfase voorkomt afwijkingen door middel van SPC. De onderhoudsfase verankert de behaalde resultaten door middel van training en documentatie. Elke fase bouwt voort op de vorige en kan niet worden overgeslagen zonder terugval.
Voor Koreaanse producenten die externe ondersteuning zoeken bij de implementatie van afvalreductie, biedt het Koreaanse engineeringteam van Ever-Power zowel advies op afstand (parametercontrole, defectanalyse) als engineering op locatie (implementatie van Stage 3 Fix, implementatie van Stage 4 SPC). Een typische samenwerking omvat een roadmap van 90 dagen, met een oplevering binnen 24-48 uur voor Koreaanse klanten.
Bent u klaar om de afvalproductie met 40-60% te verminderen in 90 dagen?
Deel uw huidige afvalpercentage, de 3 meest voorkomende defecttypen, uw platformmodel en uw productievolume. Ons Koreaanse engineeringteam stuurt u binnen 72 uur een afvalauditrapport met oorzaakanalyse, een prioriteitsplan voor correcties en een stappenplan voor afvalreductie binnen 90 dagen.