Selles juhendis
- K-EPR regulatiivne maastik
- rPET-klassi klassifikatsioon
- Sisemise viskoossuse languse kompenseerimine
- Saasteainete taluvus ja haldamine
- ISBM-i protsessiakna kohandused
- Värvitriiv ja esteetiline haldamine
- Virgin/rPET segu strateegiad
- Masina konfiguratsiooni nõuded
- Korea villijate juhtumiuuringud
- Kokkuvõte
1. K-EPR regulatiivne maastik
Korea rPET-pudelid – laiendatud tootjavastutuse raamistik nõuab 30% ringlussevõetud sisu kasutamist 2027. aastaks ja 50% ringlussevõetud sisu kasutamist 2030. aastaks.
Korea laiendatud tootjavastutuse (K-EPR) raamistik, mida haldab keskkonnaministeerium 2023. aastal välja kuulutatud ressursside ringlussevõtu seaduse muudatuste alusel, nõuab Korea joogipakendite tootjatelt minimaalse ringlussevõetud PET-materjali sisalduse lisamist etapiviisiliselt. Praegused nõuded: 15% rPET-materjali minimaalne sisaldus 2026. tootmisaastaks, 30% 2027. aastaks, 40% 2028. aastaks ja 50% eesmärk 2030. aastaks ja edaspidiseks. Nõuete mittetäitmise korral määratakse rahatrahv pudeli kohta, mis algab 12 Korea vonnist pudeli kohta 2026. aasta puudujäägi korral ja tõuseb 45 Korea vonnini pudeli kohta 2030. aasta puudujäägi korral. Suure villija jaoks, kes toodab aastas 3 miljardit pudelit, tähendab 10% rPET-materjali puudujääk 36 miljardi Korea vonni (umbes 27 miljonit USA dollarit) aastast trahvi.
Lisaks K-EPR-i nõuetele vastavusele soodustavad ülemaailmsete kaubamärgiomanike jätkusuutlikkuse kohustused rPET-i vabatahtlikku kasutuselevõttu, mis ületab Korea kohustuslikke piirmäärasid. Coca-Cola Korea eesmärk on saavutada 2025. aastaks 50% rPET, Lotte Chilsungi eesmärk on saavutada 2026. aastaks 30% rPET ja esmaklassilised K-ilubrändid määravad eksporditavate tootesarjade jaoks üha enam 25–40% rPET-i. Korea lepingulised villijad ja kosmeetikatoodete pakendite tootjad, kes ei suuda pakkuda rPET-i töötlemisvõimsust, seisavad silmitsi üha suurenevate turulepääsu piirangutega, olenemata K-EPR-i juriidilistest nõuetest.
rPET-i töötlemine erineb neitsi-PET-i töötlemisest viie põhimõõtme poolest: sisemine viskoossuse langus ringlussevõtu kuumtsüklite tõttu, saasteainete sisaldus, sealhulgas jääkliimid ja värvimuutus eelmistest tootetsüklitest, töötlemistemperatuuri tundlikkus, mis nõuab rangemat sulamistemperatuuri kontrolli, tsüklitevaheline omaduste varieerumine tooraine kvaliteedi kõikumise tõttu ja esteetilise värvimuutus kollakashalli tooni suunas pärast mitut ringlussevõtu põlvkonda. Iga mõõde nõuab spetsiaalseid protsessikohandusi, mida see juhend üksikasjalikult käsitleb.
2. rPET-klassi klassifikatsioon
Mitte kõik rPET-materjalid ei ole samaväärsed. Klassifikatsioon määrab töödeldavuse, rakenduskõlblikkuse ja vastavuse regulatiivsetele nõuetele. Neli Korea turul müüdavat rPET-klassi katavad 95% kaubanduslikest rakendustest.
1. KLASS · KÕRGEIM
Pudelist pudelisse (B2B) toidukvaliteediga rPET
Allikas: PET-pudelite tagatisrahaga ringlussevõtt ülipuhta dekontaminatsiooniprotsessiga (tahkefaasiline polümerisatsioon + FDA/KFDA poolt heakskiidetud dekontaminatsioon). IV: 0,74–0,80 dL/g (0,04 dL/g piires neitsioliiviõlist). Hinnalisa: 15-25% üle neitsi PET-i. Rakendused: toiduga kokkupuutuvad joogipudelid, farmaatsia- ja kosmeetikatooted, mille tundlikkust on kontrollitud migratsiooni testimise teel.
2. KLASS · STANDARDNE
Läbipaistev tarbijale mõeldud rPET (toidukõlblik)
Allikas: PET-pudelite segaringlussevõtt ilma pudelite omavahelise sorteerimiseta. IV: 0,68–0,74 dL/g (nõuab 5-10% tahkefaasilise polümerisatsiooni võimendaja või IV modifikaatori lisamist). Hinnalisa: 5-10% üle neitsi PET-i. Rakendused: joogipudelid massi järgi, K-EPR vastavuse baastasemel, suurem osa Korea turumahust.
3. KLASS · MAJANDUS
Värviline / segatud rPET (mittetoiduks mõeldud)
Allikas: värvilised pudelid, segajäätmete ringlussevõtt. IV: 0,62–0,68 dL/g nähtava värvitooniga. Hind: 10-15% allpool neitsi PET-i. Rakendused: Toiduks mittekasutatavad majapidamispakendid, pesuvahendipudelid, tööstuslikud mahutid. Ei sobi toiduga kokkupuutumiseks ilma täiendava dekontaminatsiooniprotsessita.
4. KLASS · TÖÖSTUS
Mitmetsükliline tööstuslik rPET
Allikas: mitmetsükliline taaskasutatud materjal, millel on akumuleerunud termiline lagunemine. IV: alla 0,62 dL/g, kollakaspruun toon, habras käitumine. Rakendused: Mittepakend (paelad, kiud, isolatsioonirakendused). Üldiselt ei sobi ISBM-pudelite tootmiseks ebapiisava mehaaniliste omaduste säilivuse tõttu.
Korea villijad kasutavad K-EPR-i nõuetele vastava tootmise jaoks peamiselt 1. ja 2. klassi. 3. klass teenindab toiduks mittekasutatavate majapidamis- ja pesuvahendite pakendisegmenti. Pudelist pudelisse (1. klass) rPET-i pakkumine Korea turul on endiselt piiratud umbes 180 000 tonniga aastas, võrreldes prognoositava 320 000+ tonnise nõudlusega 2027. aastaks, mis loob tarnesurve, mis soosib villijaid, kellel on väljakujunenud rPET-i tarnijasuhted.
3. Sisemise viskoossuse languse kompenseerimine
Iseloomulik viskoossus (IV) mõõdab PET-i keskmist molekulmassi. Uue pudelikvaliteediga PET-i keskmine molekulmass on tavaliselt 0,80–0,84 dL/g. Iga ringlussevõtu termiline tsükkel langetab IV-d 0,02–0,04 dL/g võrra ahela lõhenemise tõttu ümbersulatamise ajal. Ilma kompenseerimiseta on 2–3 tsükliga ringlussevõetud materjalist toodetud rPET-pudelitel vähenenud ülemise koormuse tugevus, läbipaistvuse halvenemine äärmuslikes venitustsoonides ja suurem pingevalgemise tundlikkus. Polümeeride aluseks oleva teaduse kohta vaadake meie... kahesuunalise orientatsiooni juhend.
IV hüvitusstrateegiad:
- ✓Tahkise polümerisatsioon (SSP): rPET-helbeid kuumutati vaakumis 8–12 tundi temperatuuril 200–220 °C, suurendades IV 0,04–0,08 dL/g võrra
- ✓Keti pikendamise lisandid: 0,3–0,8% püromelliiddianhüdriidi või sarnase lisandi lisamine taastab 0,03–0,06 dL/g IV
- ✓Neitsi PET lahjendus: 30-50% neitsi-PET-i segamine rPET-iga suurendab proportsionaalselt efektiivset IV-d; standardne lähenemisviis K-EPR-i vastavuse tagamiseks
- ✓Tooriku geomeetria reguleerimine: 3-5% paksem eelvormi sein kompenseerib madalamat rPET IV-d ilma omaduste rikkumiseta
- ✓Töötlemistemperatuuri alandamine: Sulamistemperatuur 5–10 °C madalam kui neitsioliiviõlil, vähendab täiendavat IV lagunemist ISBM-i töötlemise ajal
!
IV tootmiseelne kontroll
Iga rPET-partii tuleks enne tootmiskohustusega alustamist IV-testida. Tarnija analüüsisertifikaadid võivad tarnitud tegelikkusest erineda 0,02–0,05 dL/g võrra ladustamisniiskuse ja partiidevahelise erinevuse tõttu. Korea villijad, kellel on kohapeal kapillaarviskosimeeter või lahustiviskoossuse tester, avastavad IV-puudujäägid enne tootmispraagi kogunemist.
4. Saasteainete taluvus ja haldamine
rPET-toorainel on saastumisoht, mida neitsi-PET-il ei ole: etiketi liimijäägid, korgifragmentide PE/PP ülekandumine, värvaine migratsioon värvilisest pudelisegust ja varasema joogi sisust pärit saasteainete jäljed. Toidukvaliteediga rPET läbib ülipuhta dekontaminatsiooni, mis eemaldab 99,95%+ neist saasteainetest, kuid 2. klassi standardne rPET säilitab tuvastatavaid jääke, mis mõjutavad töötlemist.
| Saasteaine | Allikas | Maksimaalne spetsifikatsioon | Leevendamine |
|---|---|---|---|
| PE/PP polümeer | Korgifragmendid | < 50 ppm | Tiheduseraldus |
| Liimijäägid | Sildi liim | < 30 ppm | Kuum leeliseline pesu |
| Värvipigment | Värviliste pudelite segu | < 0,02% | Optiline sorteerimine |
| Atsetaldehüüd | Termiline lagunemine | < 1 ppm | SSP vaakumekstraktsioon |
| Metalliosakesed | Korgi rõnga saastumine | < 5 ppm | Magnetiline + keerissorteerimine |
40–80 mikroni suuruse võrgusilmaga sulafiltreerimine püüab ISBM-i sissepritse ajal kinni tahkete osakeste saastumise. Sulafiltri rõhulanguse jälgimine annab märku normaalsest suuremast saastumisest; järsk rõhutõus näitab filtri ummistumist saastunud partiist ja käivitab kvaliteedikontrolli pausi enne tootmiskahjustuste tekkimist. Korea villijad, kes tegelevad pideva rPET-tootmisega, vahetavad sulafiltreid tavaliselt 2–3 korda sagedamini kui uued tootmisliinid.
5. ISBM-i protsessiakna kohandused
rPET ISBM tootmine nõuab kohandatud protsessiaknaid — madalam sulamistemperatuur, kõrgem sissepritserõhk, täpsem eelvormi temperatuuri reguleerimine
rPET-i töötlemine nihutab ISBM-i protsessiaknaid etteaimatavates suundades. Nende nihete eelnev mõistmine säästab rPET-i kasutuselevõtul seni ainult neitsitootmisliinil katse-eksituse meetodil kuluvat päeva.
50% rPET segu ja 100% neitsireferentsmaterjali protsessikohandused:
- ▸Sulamistemperatuur: alandada temperatuuri 5–10 °C (tavaliselt 272–282 °C vs 278–288 °C puhta vedelikuna), et minimeerida edasist IV lagunemist
- ▸Sissepritse rõhk: Suurendage 5-12% väärtust, et kompenseerida suurema molekulmassiga rPET-i madalamat sulavooluindeksit
- ▸Eelvormimine: 2–3 °C madalam temperatuur (98–107 °C vs 100–110 °C) venivussuhte täpsemaks kontrollimiseks
- ▸Puhumisrõhk: 1–2 baari kõrgem põhirõhk, et kompenseerida veidi suuremat materjalivoolu takistust
- ▸Jahutusaeg: Täieliku termilise tasakaalu tagamiseks pikendage 5-8%; rPET kõveneb veidi aeglasemalt kui neitsioliiviõli
- ▸Kuivatamine: Kõrgendatud niiskuse sihtväärtus < 30 ppm (võrreldes < 50 ppm neitsioliiviõliga) rPET-i suurema niiskuseimavuse tõttu
6. Värvitriiv ja esteetiline haldamine
rPET-pudelitel tekib kollakashall toon, mis suureneb koos taaskasutatud materjali protsendi ja taaskasutustsüklite arvuga. Standardse neitsi PET-pudeli kellad on L*=96, a*=-0,5, b*=0,5 (CIE Labi värviruum). 30% rPET-i tüüpilised mõõtmised on b*=1,5–2,5 (kollane nihe). 50% rPET-i mõõtmised on b*=2,5–4,0. Puhas 100% rPET, mis ületab 1. astme toiduga kokkupuutumise astme, võib saavutada nähtava kollase tooni b*=5–8.
Värvihalduse lähenemisviisid:
- ✓Sinise toonimise põhisegu: 0,02–0,08% sinine tooner kompenseerib visuaalselt kollase nihke; taastab taju selguse
- ✓Optiline valgendaja: UV-fluorestsentslisand kiirgab nähtavat sinakasvalget valgust, mis neutraliseerib kollast
- ✓Brändi ümbervalimine värviliste pudelite jaoks: mõned Korea kaubamärgid muudavad oma positsiooni rohelise või merevaigukollase tooniga, mis neelab loomulikult kollase triivi
- ✓Kõrgema rPET-klassi spetsifikatsioon: Kollase nihke pudelilt pudelile 2. astmelt 1. astmele vähendamine 50-70% võrra
- ✓Tarbijate sõnumid: Ökobrändi positsioneerimine muudab väikese värvimuutuse jätkusuutlikkuse autentsuse signaaliks
7. Virgin/rPET segu strateegiad
Segamisprotsenti puudutavad otsused tasakaalustavad K-EPR vastavusnõudeid, kulude optimeerimist, töötlemise teostatavust ja brändi kvaliteedi positsioneerimist. Korea tootmispraktikas domineerivad neli tüüpilist segamisstrateegiat.
STRATEEGIA 1
Minimaalne K-EPR-i vastavus (15-30% rPET)
Korea massituru joogibrändid, mis seavad eesmärgiks K-EPR-i vastavuse ilma kvaliteedierinevusteta. Standardne 2. klassi läbipaistev rPET, mis on segatud neitsioliiviõliga sihtprotsendilises protsendis. Minimaalne töötlemiskohandus; tüüpiline lähenemisviis aastatel 2026–2027 üleminekuperioodiks.
STRATEEGIA 2
Brändipõhine jätkusuutlikkus (50% rPET)
Korea kaubamärgid positsioneerivad end jätkusuutlikkuse eestvedamisel enne regulatiivset ajakava. Kvaliteedi säilitamiseks eelistatakse 1. klassi pudelist pudelisse rPET-i. Sinise tooniga masterbatch käsitleb värvimuutust. Turundus kasutab 50% rPET-sertifikaati esmaklassilise riiulipositsioneerimise tagamiseks.
STRATEEGIA 3
100% rPET-sertifitseeritud öko
Jätkusuutlikkuse tipptasemel kaubamärgid, mis kasutavad 100% 1. klassi pudelist pudelisse rPET-i. Kõrgeimad materjalikulud, nõutav rangeim töötlemisdistsipliin, nähtav autentsusmärk esmaklassilistele jaemüügikanalitele. Praegu toodab Korea joogipudeleid 3–5%, kuid kasvab 40–60% aastas.
STRATEEGIA 4
Massibilansi krediidisüsteem
Sertifitseeritud rPET sisend ettevõtte tasandil, mis on koondatud kogu toodangu ulatuses ISCC PLUS või RSB sertifikaadiga. Pudelitasemel füüsiline segu võib olla madalam, samas kui ettevõtte aruandluses saavutatakse kõrgem protsent. Nõuab kolmanda osapoole audiitorit ja tarneahela dokumentatsiooni.
8. Masina konfiguratsiooninõuded
Standardsed ISBM-platvormid töötlevad rPET-i õigesti konfigureerituna tavapärases töörežiimis. Kuni 50% rPET-i sisaldusega K-EPR-i nõuetele vastavaks tootmiseks ei ole vaja masina põhjalikku ümberprojekteerimist. Spetsiifilised konfiguratsiooni optimeerimised parandavad aga rPET-spetsiifilise tootmise saagikust ja järjepidevust.
rPET-optimeeritud masina konfiguratsioon:
- ▸Sulatusfilter: 40–80 mikroni sõela rõhulanguse jälgimisega; planeerige 2–3 korda sagedasemat vahetust kui uuel sõelal
- ▸Kuivati mahutavus: rPET niiskusesisalduse sihtväärtuse < 30 ppm jaoks kohandatud; ligikaudu 15-20% suurem kui ainult neitsioliiviõli nõue
- ▸Blenderi maht: gravimeetriline segisti, mis on võimeline segama neitsioliiviõli, rPET-i, toonivat põhisegu, valikulist keti pikendajat
- ▸PLC retseptide kogu: eraldi rPET-profiil segu protsendi kohta koos temperatuuri, rõhu ja tsükliaja reguleerimisega
- ▸Silindrite kulumiskaitse: Bimetallkattega sissepritsetoru pikendab pideva rPET-tootmise korral kasutusiga 2–3 korda
- ▸Pikendatud tünni ventilatsiooniava: Kaheastmeline ventilatsioonitsoon niiskuse ja lenduvate ainete eemaldamiseks rPET sulatamise ajal
See HGY150-V4 4-jaamaline platvorm tarnitakse standardse rPET-ühilduva konfiguratsiooniga. Ever-Power pakub rPET-i jaoks optimeeritud lisavarustuspaketti, mis sisaldab bimetall-sissepritsesilindrit, pikendatud silindri õhutusava ja eelprogrammeeritud PLC retsepte 15%, 30%, 50% ja 100% rPET-segudele. Olemasolevatele HGY-seeria paigaldistele on saadaval moderniseerimispaketid, mis võimaldavad K-EPR-nõuetele vastavat tootmist ilma platvormi täieliku väljavahetamiseta.
9. Korea villijate juhtumiuuringud
Korea rPET-tootmisüksus – K-EPR-i nõuetele vastavus kehtib nii masstoodangu, jätkusuutlikkuse kui ka sertifitseeritud ökotootesarjade puhul
Juhtumiuuring 1 · Suur Korea jookide villija
30% rPET üleminek 500 ml veetorule (180 miljonit ühikut aastas)
Väljakutse: Korea tipptasemel joogivillija läheb K-EPR 2027 nõuetele vastavuse saavutamiseks üle 100% neitsi PET-ilt 30% rPET-i segule. Esialgsed katsed näitasid suurenenud praagimäära (5,2% vs 0,8% neitsi baasjoonel), mis oli tingitud pingevalgemisest põhjas ja ebaühtlasest seinajaotusest.
Tulemus: HGY150-V4 masin koos rPET optimeerimispaketiga (bimetallsilinder + pikendatud õhutusava + 30% rPET PLC retsept) vähendas praagimäära 3-kuulise valideerimise jooksul 1,1%-ni. K-EPR nõuetele vastavus saavutati 14 kuud enne regulatiivset tähtaega; ettevõtte jätkusuutlikkuse aruanne sai investoritelt positiivse kajastuse.
Juhtumiuuring 2 · Premium K-Beauty kaubamärgi lepingutäitja
100% 1. klassi rPET eksporditava seerumipudeli jaoks (1,8 miljonit ühikut aastas)
Väljakutse: Euroopa jaemüüki sihtinud Korea esmaklassiline ilubränd nõudis 100% 1. klassi pudelilt pudelile rPET-i klaasselge viimistlusega, mis sobiks nende olemasoleva esmaklassilise neitsioliiviõliga PET-i spetsifikatsiooniga. Kollane värvimuutus rPET-ist ei sobinud brändi selguse positsioneerimisega.
Tulemus: Spetsialiseeritud tarnijalt pudelist pudelisse hankimise, 0,05% sinise tooniga põhisegu ja madalama sulamistemperatuuriga töötlemise kombinatsioon saavutas b*=1,2 (0,3 piires neitsioliiviõli baasväärtusest). EL-i jaemüügikanalite heakskiit tagati; 1,8 miljoni ühiku aastane leping laiendati 40% hinnaga, mis on kõrgem kui mitte-rPET tootesarjal.
Juhtumiuuring 3 · Ulsani tööstuspudelite tootja
3. klassi värviline rPET pesuvahendite pakendamiseks (28 miljonit ühikut aastas)
Väljakutse: Kodumajapidamises kasutatavate pesuvahendite bränd läheb üle 70% 3. klassi värvilisele rPET-ile, et optimeerida toiduks mittekasutatavate pakendite kulusid. Värvilise rPET-i tooraine varieeruvus põhjustas pudelite värvide ebajärjekindlust, mis ei täitnud brändi värvieesmärki.
Tulemus: Reaalajas värvikompensatsiooniga gravimeetrilise segisti kasutuselevõtt (sinise/kollase/punase põhisegu doseerimine integreeritud spektrofotomeetri abil), mis andis 6-kuulise tootmise jooksul b* täpsusega ±0,5. Materjalikulude kokkuhoid 14% pesuvahendi pudelitootmisliinil; K-EPR nõuetele vastavus saavutati koos samaaegse kulude paranemisega.
10. Kokkuvõte
rPET-i töötlemine muutub valikulisest jätkusuutlikkuse algatusest kohustuslikuks K-EPR-i vastavusnõudeks kogu Korea jookide ja pakendite tootmises. 30% piirmäärad aastaks 2027 ja 50% aastaks 2030 nõuavad Korea villijatelt sisemise viskoossuse languse kompenseerimise, saasteainete haldamise, protsessiakna kohandamise, värvuse nihke leevendamise ja segamisstrateegia valiku omandamist, säilitades samal ajal tootmisökonoomika, mis hoiab ühikuhinna konkurentsivõimelisena. Korea villijad, kes loovad rPET-i võimekuse varakult, saavutavad regulatiivse vastavuse marginaali, brändi jätkusuutlikkuse positsioneerimise ja juurdepääsu esmaklassilistele ekspordikanalitele, kus globaalsete kaubamärgiomanike jätkusuutlikkuse kohustused kiirenevad enne siseriiklike regulatiivsete tähtaegade täitmist.
Ever-Poweri ISBM platvormid toetavad rPET-i töötlemist kogu K-EPR-i nõuetele vastavuse ulatuses standardse masinaarhitektuuriga ning valikulise rPET-i optimeerimispaketiga, mis sisaldab bimetall-sissepritsesilindrit, pikendatud silindri ventilatsiooniava ja eelprogrammeeritud PLC retsepte tüüpiliste segamisprotsentide jaoks. Moderniseerimispaketid võimaldavad olemasolevatele paigaldistele lisada rPET-i võimekuse ilma platvormi täielikku väljavahetamista. Koos gravimeetrilise segisti integreerimise, rea värvuse jälgimise ja IV kontrollimise töövooga vastab konfiguratsioon tootmisdistsipliinile, mida Korea villijad vajavad K-EPR-i nõuetele vastavuse tagamiseks, ohverdamata kvaliteeti või tootmise ökonoomsust.
rPET-i töötlemise peamised järeldused
- ✓K-EPR ajajoon: 15% (2026), 30% (2027), 40% (2028), 50% (2030); mittevastavuse korral trahv 12–45 Korea vonni/pudel
- ✓Neli rPET-i klassi: pudelist pudelisse (1. klass), läbipaistev tarbijale (2. klass), värviline segu (3. klass), tööstuslik (4. klass)
- ✓IV kompensatsioon: SSP võimendus, ahela pikendaja lisandid, neitsi segu lahjendamine, eelvormi seina reguleerimine
- ✓Saasteainete sihtmärgid: PE/PP <50 ppm, liim <30 ppm, pigment <0,02%, atseetaldehüüd <1 ppm, metall <5 ppm
- ✓Protsessi nihked: sulamistemperatuur -5-10°C, sissepritserõhk +5-12%, tooriku temperatuur -2-3°C, puhumisrõhk +1-2 baari
- ✓Värvihaldus: sinine toonimine (0,02–0,08%), optiline valgendaja, brändi ümbervalamine värviliseks
- ✓Segamisstrateegiad: minimaalne vastavus (15-30%), brändipõhine (50%), 100% sertifitseeritud, massibilanss
- ✓Masina konfiguratsioon: 40-80μ sulafilter, bimetalltrummel, pikendatud õhutusava, gravimeetriline segisti, rPET PLC retseptid
Kas olete valmis oma tootmisesse K-EPR-i vastavust integreerima?
Jagage oma praeguseid pudeli spetsifikatsioone, siht-rPET-i protsenti, aastast mahtu ja brändi kvaliteedinõudeid. Meie Korea insenerimeeskond saadab teile 48 tunni jooksul täieliku rPET-i võimekuse tegevuskava koos masina konfiguratsiooni, moderniseerimise ulatuse, PLC retsepti väljatöötamise ja prognoositava kulu/kvaliteedi analüüsiga.